Yiğit Akü Automechanika Fuarı'nda

Yiğit Akü, uluslararası arenadaki Ar-Ge ve inovasyon yatırımları ile 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Automechanika fuarına katılacak
yigit-aku-automechanika-fuarinda Eklenme Tarihi : 18 Mart 2016 Cuma

Yiğit Akü,  35 yılı aşkın süredir "sürekli yenilik ve sürdürülebilirlik ilkesi" ile sektöründe ayrıcalık yaratmaya devam ediyor. 7-10 Nisan 2016 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Sergi Merkezi'nde Automechanika Fuarı'na katılarak, dünyada ilk kez üretilen Akıllı Aküler ve Stop-Start teknolojisi ile üretilmiş özel aküleri sektör ile buluşturuyor.
Yiğit Akü'nün prestij kategorisinde yer alan "Akıllı Aküler" teknolojinin son noktası olarak adlandırılıyor. Akıllı cihazlar ile iletişim kurabilen, prestıge v3.0 akıllı akü; akıllı telefon ile bilgi paylaşımı yaparak, akünün şarj durumundan, aracın elektrik sistemine kadar pek çok bilgiye kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor.  Prestıge v3.0 akıllı akü, "akıllı çip" teknolojisi ile Yiğit Akü’ nün titizlikle süren çalışmaları sonunda üretilerek, Yiğit Akü'nün sektöründe teknolojideki liderliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Etiketler :

fuar

,

Yiğit Akü

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler