Scania, pazar payını artırmayı hedefliyor

Euro 6 motorlar da dahil olmak üzere pazardaki en geniş motor seçeneği yelpazesine sahip Scania, müşterilerinin çözüm ortağı olarak mevcut pazar payını artırmak istiyor
scania-pazar-payini-artirmayi-hedefliyor Eklenme Tarihi : 22 Aralık 2014 Pazartesi

Türkiye pazarında Doğuş Otomotiv tarafından distribütörlük faaliyetleri sürdürülen İsveçli ağr vasıta markası Scania’nın Türkiye’den Sorumlu Ülke Müdürlüğü görevine Per Stümer atandı.

1 Aralık 2014 tarihinde görevine başlayan Stümer, Scania Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Adnan Yücel ile birlikte ağır ticari araç ve lojistik sektörünü değerlendirdi. Stümer yaptığı açıklamada, “Türkiye çok büyük bir pazar ve benim için heyecan verici bir ülke. Türkiye coğrafi açıdan 3 kıtanın ortasında bulunmakta ve büyük bir potansiyele sahip. Doğuş Otomotiv gibi büyük bir şirket ile sürdürdüğümüz işbirliği sayesinde mevcut potansiyelden yararlanmak istiyoruz. Türkiye, dünyada en fazla ürün teslimatı yaptığımız ilk 10 ülke arasında 8. sırada yer alıyor. Şu an iyi bir pazar payımız var ve bunu daha da ileriye taşımak istiyoruz.” diye konuştu.

Etiketler :

Doğuş Otomotiv

,

Scania

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler