Maraton ve Safir Plus sektörle buluştu

Temsa, yeni ürünleri Maraton ve Safir Plus’ı 4 Mart Cuma günü Adana’da sektör mensuplarıyla buluşturdu
maraton-ve-safir-plus-sektorle-bulustu Eklenme Tarihi : 02 Mart 2016 Çarşamba

Adana’da gerçekleştirilen etkinliğe 600’ü aşkın sektör mensubu katıldı. Sektör mensuplarına 4 Mart Cuma günü ilk olarak Temsa fabrikasında tanıtım gezisi düzenlendi. Fabrika turunda hem üretim aşaması hem de yeni ürünler Maraton ve Safir Plus hakkında sektör mensuplarına bilgiler verildi.

Temsa fabrikasının yıllık 4 bin adetlik bir üretim kapasitesine sahip olduğu ve üretilen otobüslerin 65 ülkeye ihracatının gerçekleştirildiği belirtildi. Temsa fabrikasında bin 700 çalışanın bulunduğu belirtildi. Temsa Ar-Ge biriminin ise üretim tesisi içinde açılan ilk Ar-Ge merkezi olduğu ve 180 çalışanın ürün gelişimi için aralıksız çalışmalar yürüttüğü ifade edildi.

“İş ortaklarımızı evimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz”
Etkinlik kapsamında 4 Mart Cuma akşamı gala yemeği düzenlendi. Yemekte sektör mensuplarına konuşma yapan Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, iş ortakları olarak gördükleri müşterilerini evlerinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Yeni ürünlerimizin tanıtımında bizlerle birlikte olduğunuz, bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler :

otobüs

,

TEMSA

,

Safir

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler