MAN TopUsed Tuzla’da

Türkiye’nin en büyük kurumsal ikinci el satış organizasyonu MAN TopUsed, Tuzla’daki yeni bayisi ile İstanbul kamyon pazarının yeni cazibe merkezi olmayı hedefliyor
man-topused-tuzlada Eklenme Tarihi : 22 Haziran 2015 Pazartesi

250 yılı aşkın geçmişiyle dünyanın en köklü markaları arasında yer alan dev Alman kuruluşu, MAN Truck & Bus AG, tüm dünyada 30’dan fazla ülkede her marka ve model ticari araçları kapsayan TopUsed sistemi ile de ikinci el pazarlarına kurumsal kalite ve güvence getiriyor.

Türkiye’nin en büyük kurumsal ikinci el satış organizasyonu olan ve kısa sürede büyük ilgi gören MAN TopUsed, şimdi de Tuzla’daki modern tesisi ile kamyon pazarının kalbi İstanbul’da yeni bir cazibe merkezi yarattı. MAN ve Şensan Otomotiv işbirliği ile Tuzla’da Orhanlı Mahallesi Katip Çelebi Caddesi üzerinde hayata geçirilen MAN TopUsed tesisi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Acılış için düzenlenen törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Genel Müdürü K. Tuncay Bekiroğlu’nun yanı sıra MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ MAN TopUsed, Şensan Otomotiv yöneticileri ile sektör temsilcileri ve yatırımcılar da katıldı.

Etiketler :

kamyon

,

kampanya

,

ucuz

,

MAN

,

ikinci

,

el

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler