Iveco stratejilerini anlattı

Iveco, Avrupa Otomobil Üreticileri Derneği (ACEA) tarafından düzenlenen etkinlikte, ulaşımda karbondioksit salınımını azaltmaya yönelik stratejilerini sundu
iveco-stratejilerini-anlatti Eklenme Tarihi : 07 Mart 2016 Pazartesi

Etkinlikte şirketi temsil eden Iveco Marka Başkanı Pierre Lahutte, yaptığı konuşmada CNH Endüstriyel’in salınımları azaltma konusundaki yaklaşımından, doğal gaz ile hibrid araçların faydalarından, alternatif güç aktarım sistemlerinin öneminden ve salınımları azaltırken bunu maliyet olarak verimli bir biçimde yapmanın gerekliliğinden söz etti.

Iveco, Iveco Bus ve Heuliez Bus markaları FPT Endüstriyel tarafından geliştirilen alternatif güç aktarım sistemi sayesinde Avrupa’da doğal gazla çalışan araçlar konusunda lider.
Bugün alternatif yakıtları düşündüğümüzde doğal gaz, karşımıza; salınım, işletme maliyeti ve performans bağlamında en ideal yakıt olarak karşımıza çıkmakta.

Etkinlikte uzun mesafede LNG’li bir çözüm sunan Iveco Stralis Natural Power sergilendi. Bu araçlardan yaklaşık 500’ü, şu anda başta doğal gaz altyapısının oturduğu Hollanda, Fransa, İspanya ve İtalya olmak üzere Avrupa’da dolaşımda.

Etiketler :

çevre

,

Iveco

,

yeşil

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler