Iveco Mertur’a ilk teslimatını yaptı

Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Mertur’a ilk otomobil taşıyıcısı teslimatını gerçekleştirdi
iveco-mertura-ilk-teslimatini-yapti Eklenme Tarihi : 11 Nisan 2017 Salı

Filosunda 300 adet kendine ait araç bulunan Mertur araç taşıma sektöründe çeyrek asırdır müşteri odaklı hizmet veren kurumsal bir firma. Şekerpınar ve Derince’de yerleşik toplam 100 bin metrekarelik 6 adet deposunda başta otomotiv olmak üzere çeşitli sektörlere de  başarıyla depolama hizmeti veren Mertur, aynı zamanda müşteri lokasyonlarından araçları alarak kendi lokasyonlarında bulunan depolarına  özmal filosu ile araç taşıma ve bu depolarda PDI hizmetleri sunmaktadır.

 

35 Adet sadece şehir içi araç transferlerinde kullanmak üzere özel üretilmiş taşıyıcılara sahiptir. Bu araçlar ile 3,4 veya 5 adetlik taşıma kombinasyonlarıyla kesintisiz, güvenli ve zamanında çözümler üretmektedir. Müşteriler, in-house yazılım sistemleri üzerinden kendi şifre ve passwordleri ile on-line olarak araçlarının konumu ve durumu hakkında gerçek zamanlı bilgi alma imkânına da sahip.

 

Mertur Türkiye başta olmak üzere Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’da yeni ofisler açmış,  ulusal ve uluslararası alanda lider pek çok işletmenin güven veren iş ve çözüm ortağı olmuş ve olmaya devam etmektedir.

 

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Iveco Otomotiv genel müdürü Ömer Bursalıoğlu Mertur ile yeni başlayan işbirliğinden büyük memnuniyet duyduklarını ve Mertur’u satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

 

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler