İveco hız kesmiyor

İveco’nun yetkili satıcılarından Özgözde Otomotiv, Ankara merkezli Anka Demir Çelik ve İnşaat Malzemeleri firmasına 5 adet Stralis çekici ve İmay inşaat firmasına 6 adet Stralis çekici teslim etti
iveco-hiz-kesmiyor Eklenme Tarihi : 25 Ocak 2016 Pazartesi

Ankara’nın en büyük demir çelik firmalarından olan Anka 5 adet Stralis Hi-Road alarak filosunu genişletirken,İmay İnşaat ise 35 adetlik çekici filosunu Iveco Stralis ile genişletti.

Anka Karabük, İstanbul, İzmir başta olmak üzere uzun yol nakliyesi de yaparak, şehir içi inşaatlara, ilçelere şantiyelere sevkiyatlar gerçekleştiriyor. Teslim törenine Iveco Türkiye bölge müdürü Mert Ural, Özgözde Ankara ağır vasıta satış şefi ve Anka Grup yönetim kurulu üyesi Nuh Atalık katıldı.

Teslim töreninde bir konuşma yapan Özgözde ağır vasıta satış şefi İbrahim Demirbaş Anka ile başlattıkları bu iş birliğinden çok memnun olduklarını ve satış sonrasında da Anka’yı yalnız bırakmayacaklarını ifade etti. Ankara’nın önde gelen inşaat firmalarından İmay İnşaat firmasının yetkilisi Arif Toyga’nın katılımı ile gerçekleşen törende ise Toyga Stralis Hi-Road tercih sebebinde dayanıklı, konforlu, olmasının yanında düşük işletim maliyetine sahip olmasının etkili olduğunu ifade etti.

Etiketler :

Iveco

,

teslimat

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler