Doğuş Otomotiv’in araçlarını Borusan taşıyacak

Otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarından Doğuş Otomotiv’in sahalarındaki araç elleçleme hizmetini Borusan Lojistik üstlendi
dogus-otomotivin-araclarini-borusan-tasiyacak Eklenme Tarihi : 22 Şubat 2016 Pazartesi

Varılan anlaşma kapsamında Doğuş Otomotiv’e bağlı Efesan Limanı, Şekerpınar tesisi ve İstanbul Park’ a gelen tüm araçların kabulü Borusan Lojistik tarafından yapılıyor. Satışı gerçekleşen araçlar yurt içi bayilere sevk edilmek üzere Borusan Lojistik tarafından nakliyecilere teslim ediliyor.

Anlaşma sonrası Doğuş Otomotiv’in de kendilerini seçmesiyle Türkiye’de satılan her iki otomobilden birini kendilerinin elleçlediğini belirten Borusan Lojistik Türkiye, Lojistik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Serdar Erçal “Öncelikle Doğuş Otomotiv ile yaptığımız anlaşmanın her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum. Borusan Lojistik olarak otomotiv sektöründe 2004 yılında Türkiye’nin ilk ve tek çok markalı Araç Lojistik Merkezi’ni  kurarak başladığımız otomotiv de fark yaratan yolculuğumuzda bugün otomotiv sektörünün her alanında var olmanın gururunu yaşıyoruz. Doğuş Otomotiv’in de hizmet verdiğimiz markalara katılmasıyla sektör liderliğimizi perçinlemiş olduk. Önümüzdeki yıllarda da müşterilerimiz adına yaptığımız inovatif yatırımlarımızın ve ülke ekonomisi için katma değeri yüksek faaliyetlerimizin devam edeceğini şimdiden müjdeleyebilirim” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler