Bursalı 3 firmanın tercihi Iveco Stralis

Iveco’nun Bursa yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, 2016’ya da hızlı başladı. Özgözde Otomotiv, Bursa’nın önde gelen firmalarından Edesa Lojistik’e 2 adet Iveco Stralis 460, Boğaziçi Turkuaz’a 1 adet Stralis Hi-Road ve Volkanlar Vinç’e de 2 adet Stralis Hi-Road çekici teslim etti
bursali-3-firmanin-tercihi-iveco-stralis Eklenme Tarihi : 22 Şubat 2016 Pazartesi

Bursalı firmalar tercihini Iveco Stralis’ten yana kullandı. Iveco’nun Bursa yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv; Edesa Lojistik, Boğaziçi Turkuaz ve Volkanlar Vinç’e toplam 5 adet Iveco Stralis çekici teslim etti.

Özgözde Otomotiv, ilk teslimatını Bursa’nın araç taşıma alanında lideri olan Edesa Lojistik’e gerçekleştirdi. Yaklaşık 15 yıldır birçok otomotiv markasının araçlarını Türkiye’nin her bölgesine taşımasını yapan Edesa Lojistik, filosunu 2 adet Iveco Stralis 460 çekici ile güçlendirdi.

Iveco bayisi Özgözde Otomotiv, ikinci teslimatını Boğaziçi Turkuaz’a gerçekleştirdi. Bursa’nın yanı sıra İstanbul ve Eskişehir’de de inşaat sektöründe faaliyet gösteren Boğaziçi Turkuaz, filosuna 1 adet Iveco Stralis Hi-Road çekici aldı.

Özgözde Otomotiv üçüncü teslimatını ise Volkanlar Vinç firmasına yaptı. Ağır nakliye sektöründe Bursa’nın önde gelen firmalarından Volkanlar Vinç filosunu 2 adet Stralis Hi-Road çekici ile güçlendirdi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler