Yılın sürücüleri Mars’tan

Türkiye’nin lider lojistik şirketlerinden Mars Logistics, Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından verilen dünya genelinde sektörün imajını yükselten sürücülere verdiği “Onur Nişanı” ödülüne bu yıl da en çok sayıda sürücü ile katılan lojistik şirketi oldu
yilin-suruculeri-marstan Eklenme Tarihi : 04 Ağustos 2014 Pazartesi

Yıllarını TIR şoförlüğüne adamış, yaz kış demeden, Türk ürünlerinin 3 kıtada 75 ülkeye ulaştırılmasında en önemli görevi üstlenmiş olan 36 Türk sürücü, 2014 IRU Sürücü Onur Nişanı’nın sahibi oldu.

Araçları güvenli şekilde kullanan, çalışmakta oldukları şirketlere ve meslek kurallarına bağlılık gösteren 25 Ülkeden profesyonel sürücüler, IRU’nun yaptığı değerlendirmeden başarıyla geçerek “2014 Yılı IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülünü almaya hak kazandı.

Ülkemiz 36 profesyonel sürücü ile bu ödülü almaya hak kazanan tüm IRU Üyesi Dernekler arasında ilk sıralarda yer aldı. Mars Logistics ise 20 sürücüsü ile Onur Nişanı’na bu yıl da “en çok ödül alan” lojistik şirketi oldu. Sürücülerinin eğitim ve gelişimlerine en çok yatırım yapan firmaların başında yer alan Mars Logistics, bu alandaki eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler