Transport Logistic’e Alışan damgası

Lojistik sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Alışan; ilk kez 2011 yılında katılım gösterdiği Transport Lojistik Fuarı’nda bu sene de yer alarak; sektör profesyonelleri ve hedef müşteri kitlesi ile bir araya geldi
transport-logistice-alisan-damgasi Eklenme Tarihi : 25 Mayıs 2015 Pazartesi

Lojistik sektörünün en önemli buluşma organizasyonlarından birisi kabul edilen Transport Logistic Fuarı; bu sene Almanya’nın Münih kentinde gerçekleşti. Gerçekleşen fuar kapsamında uluslararası şirketler; lojistik, telematik ve taşımacılık değer zincirini içeren geniş ürün segmentlerini ve hizmetlerini sergiledil.

Kurulduğu 1985 yılından itibaren uluslararası standartlarda sunduğu çözümler ile sektörde adından söz ettiren Alışan Lojistik de 2011 yılında ilk kez katıldığı Transport Lojistik Fuarı’nda bu sene de 100 metrekare stand alanı ile yerini aldı. Gerçekleşen fuar kapsamında Alışan Lojistik’in müşterilerine sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve sektörde öne çıkan uygulamaları hakkında bilgiler veren Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan; “Alışan Lojistik olarak global pazar ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız yatırımlar ve büyük bir titizlikle devam ettiğimiz çalışma azmimiz, 30 yıllık güçlü bir şirket olmamıza olanak sağladı. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz başarılarımızdan gurur duyuyoruz. Ayrıca bu gibi uluslararası fuarların sektörün ve ülke ekonomisinin gelişmesine olan katkısını göz önünde bulundurarak Alışan Lojistik bu tür platformlarda yer almayı da çok önemli ve değerli buluyoruz. Münih fuarı bu manada Dünyanın en büyük ve etkin fuarlarından biridir ve bu sene de şirketimizin vizyonuna önemli katkıları olmuş ve şirketimiz adına çok başarılı geçen bir sektörel buluşmaya sahne olmuştur.” dedi.

İki yılda bir düzenlenerek global lojistik sektörüne ev sahipliği yapan Transport Logistic Fuarı’na bu yıl toplamda 62 ülke katılım gösterdi. 2 bin 50 firmanın stand açtığı Transport Logistic Fuarı’nı toplamda 124 ülkeden 55 bin katılımcı ziyaret etti.

Etiketler :

lojistik

,

Alışan

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler