Sırma'yı tüm Türkiye'ye Etis taşıyacak

Türkiye'nin su ve gazlı içecek markası Sırma'yı müşteri portföyüne katan Etis Lojistik, bu anlaşma ile Hamidiye Su'dan sonra ilk defa gazlı içecek grubunda da lojistik hizmeti sunacak
sirmayi-tum-turkiyeye-etis-tasiyacak Eklenme Tarihi : 22 Haziran 2015 Pazartesi

Etis Lojistik, müşterileri arasına Türkiye'nin su ve gazlı içecek markalarından biri olan Sırma'yı kattı. Müşteri portföyünü hızla artıran Etis Lojistik, Sırma ile birlikte bir ilke de imza atmış oldu. Etis, bu anlaşmayla ilk defa gazlı içecek grubunda lojistik hizmeti sunacak. Etis, fabrikadan çıkan farklı türdeki doğal maden suyu, meyveli maden suları ve limonatadan oluşan 180 çeşit Sırma ürününü Türkiye çapındaki bayilere ve büyük marketlere taşıyacak. Sırma'nın Bursa Orhaneli Fabrikası'ndan alınacak cam ve pet şişe ambalajlı ürünler, Bursa'dan Türkiye'nin 200 noktasına günlük olarak taşınacak. Böylece günlük 450 tonluk bir taşıma hacmi gerçekleştirecek olan Etis, Sırma tesislerinden aylık ortalama 450 TIR çıkışı yapacak.

Etis Lojistik Genel Müdürü Erdal Kılıç, bu yıl dağıtım lojistiğine ağırlık verdiklerini hatırlatarak, bu yolda yatırımlarını hızla gerçekleştirdiklerini kaydetti. Geçen yılın sonunda Hamidiye Su ile anlaşarak dağıtım lojistiğine adım attıklarını hatırlatan Kılıç, “Dağıtım lojistiği alanındaki yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Altyapı ve IT yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sırma da bu alanda yaptığımız sözleşmelerin en yenisi. Önümüzdeki dönemde benzer müşterilerle dağıtım lojistiğinde büyümeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Etiketler :

Etis

,

sırma

,

maden suyu

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler