Sertrans Tırsan’la filosunu büyüttü

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics, yeni teslim aldığı 60 adet Tırsan markalı araçla filosunu büyüttü
sertrans-tirsanla-filosunu-buyuttu Eklenme Tarihi : 13 Temmuz 2017 Perşembe

Sertrans Logistics, 30 “Tırsan Perdeli Mega” ve 30 adet “Talson Tekstil Taşıyıcı Mega” olmak üzere 60 yeni semi-treyleri İstanbul Hadımköy’deki merkez binasında düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine; Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek ve Sertrans Logistics’in iştiraklerinden Transer Logistics Genel Müdürü Murat Cömert katıldı.

 

Sertrans Logistics’in yeni filo yatırımıyla ilgili bilgi veren Cömert: “Operasyonel verimlilik, güvenilirlik, konfor, yakıt tasarrufu gibi avantajları nedeniyle Tırsan markalı araçları tercih ettik. Yeni  Tırsan araçlarımızla hem performans hem de işletme maliyetleri yönünden daha da fazla verim alacağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.

 

Ayçiçek ise teslimat töreninde yaptığı açıklamada: “Sertrans, tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle sektörde öne çıkan çok önemli bir firma. Karşılıklı güven üzerine kurulmuş iş birliğimizin daha uzun yıllar devam etmesini arzu ediyoruz.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler