Sertrans Cup 2014’te Çakır rüzgarı

Sertrans, hizmet verdiği Türkiye’nin önemli şirketleriyle bir araya gelerek “Dostluk Kazansın” adlı bir futbol etkinliği düzenledi. Etkinliğin hakemliğini ise Türkiye’nin sayılı hakemlerinden Cüneyt Çakır yaptı
sertrans-cup-2014te-cakir-ruzgari Eklenme Tarihi : 20 Ekim 2014 Pazartesi

FIFA kokartlı ünlü hakemimiz Cüneyt Çakır’ın düdük çaldığı çok eğlenceli bir halı saha futbol karşılaşmasında bir araya gelen Sertrans çalışanları ve Türkiye’nin önemli şirketlerinden oluşan iki takım kıyasıya mücadele etti. Fair play ruhu ve dostluğun kazandığı maçta ter döken her iki takım da kupasını Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Keleş’in elinden aldı.

“Sertrans- Dostluk Kazansın” futbol maçı, Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Keleş, Sertrans Logitics CEO’su Nilgün Keleş, şirket yöneticileri ve çalışanlar tarafından ilgiyle izlendi. Cüneyt Çakır’ın yönetiminde oynadıkları maç sonrası hatıra fotoğrafı çektiren yöneticiler ve Sertrans çalışanları, dakikalar sonra başlayan Türkiye-Çek Cumhuriyeti milli maçını da birlikte izleyerek unutulmayacak bir gece yaşadılar.

Etiketler :

Sertrans

,

Cüneyt Çakır

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler