Saras’tan yeni hizmet

Bu yıl 20’nci yılını dolduran Saras Lojistik, yeni yönetim kadrosuyla yeni alanlara da adım atıyor. Saras, yeni hizmet vermeye başladığı hava kargo taşımacılığının yanı sıra, intermodal taşımacılık alanına da hızlı bir giriş yaptı
sarastan-yeni-hizmet Eklenme Tarihi : 24 Kasım 2014 Pazartesi

İntermodal alanında Avrupa’nın en büyük firmalarından birisi olan Move International ile işbirliği anlaşması imzalayan Saras Lojistik, özellikle Almanya, Belçika ve Hollanda’ya yoğun taşıma yapıyor.

Saras Lojistik yeni Genel Müdürü Ömer Hürmüzlü, yapılan işbirliği anlaşması ile intermodal taşımacılık konusunda Avrupa’da çok güçlü hale geldiklerini belirterek şunları söyledi:                                                             “Günümüzde müşterilere değişik lojistik çözümler sunmak gerekiyor. Her türlü taşıma modundan yararlanarak, güvenli taşımanın yanı sıra, daha ucuz alternatifleri sunmak gerekiyor. O yüzden taşımanın her alanında faaliyet göstermeyi planlıyoruz. Yaptığımız işbirliği ile intermodal alanında önemli yol katettik. Yakın geçmişte hizmet vermeye başladığımız hava kargo alanında da iyi performans gösterdik. Ciddi bir atılım içinde olduğumuz hava kargoda bu yıl içinde IATA sıralamasında ilk 20 firma içine girmeyi hedefliyoruz.”

Saras Lojistik, 180 yetkin çalışanı ile 3 ülkede 18 noktadan; 540 ünite kendi özmal aracı ile lojistik faaliyet yürütüyor.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler