Reysaş “Mercedes” dedi

Türkiye’de çevre duyarlılığıyla adından söz ettiren öncü firma Reysaş Lojistik, filosunu Mercedes-Benz kamyonları ile güçlendirdi
reysas-mercedes-dedi Eklenme Tarihi : 01 Eylül 2014 Pazartesi

Reysaş Lojistik, 8’i ADR’li olmak üzere 29 adet Axor 1840 LS ve 24 adet Actros 1841 LSNRL model Mercedes-Benz kamyonunu filosuna ekledi. 2014 yılı içerisinde Hama Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri tarafından kiralanan 36 araçla birlikte Reysaş Lojistik, toplamda 89 yeni Mercedes-Benz Actros ve Axor kamyonu müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Bu alıma Mercedes-Benz Finansal Hizmetler şirketi tarafından finansman desteği sağlandı. Kurulan bu güçlü işbirliğine, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Koluman Motorlu Araçlar İstanbul aracılık etti.

Döven: Kaliteye önem verdik
“Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerinin aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep ederler.” diyen Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, “Biz de kaliteye ve güvene büyük önem veriyoruz. Her zaman en mükemmeli hedeflediğimiz için bu alanın öncüsü Mercedes-Benz kamyonlarını tercih ettik. Şu anda filomuzda 300’e yakın Mercedes-Benz aracımız var. Gelecekte de yeni ve devam eden projelerimizde Mercedes-Benz Türk ve Koluman Motorlu Araçlar’ı yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.” diyerek düşünce ve temennilerini dile getirdi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler