Omsan’dan öğrencilere lojistik yolculuğu

Omsan, lojistiğe ilgi duyan üniversite öğrencileri için 15 Nisan 2015 tarihinde gelenekselleştirdiği Omsan’la Lojistik Yolculuğu’nu düzenledi
omsandan-ogrencilere-lojistik-yolculugu Eklenme Tarihi : 27 Nisan 2015 Pazartesi

Lojistik sektörü konusunda bilgi almak ve süreçleri yerinde görmek isteyen öğrenciler için düzenlenen “Omsan’la Lojistik Yolculuğu” Omsan’ın Cevizli’deki Genel Müdürlüğü’nde, Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan’ın şirket hakkında gerçekleştirdiği sunum ile başladı.

Sunumun ardından Küçükertan, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Daha sonra Omsan Lojistik İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Müdürü Bilge Baykurt Özkes, Omsan’da ve sektördeki kariyer imkânları hakkında öğrencilere bilgi sundu. Kendilerine yapılan şirket sunumu ile ilgili çeşitli sorular yöneltilen öğrenciler arasından sorulara doğru yanıt verenlere ödüller verildi.

Etkinlikte bir diğer sunum ise Lojistik Derneği (LODER) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş tarafından gerçekleştirildi. Tanyaş,  öğrencilere lojistik ve tedarik zinciri ile ilgili değerli bilgiler verdi.

Cevizli Kampüsü’nün ardından Omsan Tuzla Deposu’nu ziyaret eden öğrencilere ileri teknoloji depolama süreçleri ile ilgili tanıtıcı bir saha gezisi düzenlendi. Tuzla Depo’nun ardından Orhanlı Araç Park Sahası’na doğru yol alan öğrencilere yetkililer tarafından otomotiv lojistiği süreçleri hakkında bilgiler verildi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler