Omsan, iş ortaklarını ödüllendirdi

Omsan Lojistik, Cevizli Kampüsü’nde gerçekleştirdiği ödül töreniyle, tüm iş ortaklarını ödüllendirdi
omsan-is-ortaklarini-odullendirdi Eklenme Tarihi : 07 Mart 2016 Pazartesi

Omsan, 2 Mart 2016 tarihinde Cevizli Kampüsü’nde gerçekleştirdiği törenle tedarikçilerini ödüllendirdi. Tören, Omsan’ın iş ortaklarını hizmetlerinden ötürü ödüllendirmek ve kendilerine teşekkür etmek amacıyla düzenlendi. Törene, ödüle layık görülen 14 firma katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, sektöründe lider konumu ile birçok başarılara ve ilklere imza atarak bugün 38 yaşına ulaşmış olan Omsan’ın arkasında hayli güçlü bir çalışan kadrosu olduğunu söyledi. İş ortaklarının bu güçlü çalışan kadrosunun çok önemli bir parçasını oluşturduğunu belirten Küçükertan, Omsan’ın başarısında çok önemli bir rol oynayan iş ortaklarını ödüllendirmekten büyük mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

Ödül alanlar
Tören, ödüle layık görülen firmalara ödüllerinin verilmesinin ardından sona erdi. Ödüle layık görülen firmalar: Bayman Uluslararası Taşımacılık, Düzce Çakıroğlu Lojistik, Gözen Havacılık Hizmetleri, İnançlar Nakliyat, Nielsen Araştırma Hizmetleri, Özay Uluslararası Nakliyat, Partnera Bilgi Sistemleri, Sistem Matbaacılık, Still Arser İş Makinaları, T&O Shipping, Titanic Business Kartal Otel, Turkish Cargo, Türkmen Nakliyat ve Vakıfbank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkezi Şubesi.

Etiketler :

ödül

,

Omsan

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler