Netlog’a 40 yeni çekici

Netlog Lojistik Grubu, ilk Euro 6 çekicilerini Renault Trucks’tan teslim aldı. 40 adet T460 4x2 çekici teslimatı, aynı zamanda Renault Trucks’ın Türkiye’de sunulan ilk Euro 6 filosu olmasıyla da önem taşıyor
netloga-40-yeni-cekici Eklenme Tarihi : 30 Mart 2016 Çarşamba

Türkiye'nin en büyük lojistik şirketi Netlog Lojistik Renault Trucks’tan teslim adlığı ilk Euro 6 çekicileri ile standartlarını yükseltiyor. Netlog’un yeni Renault Trucks T 460 Euro 6 çekicileri, grup bünyesinde faaliyet gösteren yurt dışı operasyonlarında kullanacak.

Hadımköy’deki Volvo Group Kamyon Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Renault Trucks adına Uluslararası Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Christophe Martin, Doğu Pazarlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mete Büyükakıncı, Renault Trucks Satış Müdürü Özkan Çelik,  Netlog Lojistik Grubu İşletmeler Genel Müdürü Ali İstanbullu ile Ağır Ticari Bakım Müdürü Erdal Mantaroğlu katıldılar.

Renault Trucks Uluslararası Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Christophe Martin, konuşmasını Türkçe yaparak bir dönem Renault Trucks adına Türkiye’de görev yaptığının altını çizdi. Martin konuşmasında; “Türkiye’nin bir yönetici olarak da yeri benim için çok özeldir. Burada bulunduğum süre zarfında farklı dinamikleri olan Türkiye pazarını daha yakından tanıma şansını elde ettim. Şimdi Türkiye’nin dev lojistik firmalarından Netlog Grubu’na bizim için bir ilki temsil eden teslimatımızda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.” dedi.

Euro 6 motorlu araçlarla yolumuza devam edeceğiz
Netlog Lojistik Grubu İşletmeler Genel Müdürü Ali İstanbullu ise teslimat törenindeki açıklamasında; “Netlog Lojistik Grubu, son dört senedir üst üste Türkiye'nin lider lojistik firması olarak yatırımlarına devam ediyor. Şirketimiz kendisini her yıl katlıyarak büyümesini sürdürüyor. Hedefimiz sadece Türkiyede değil, dünya çapında tanınan bir lojistik firması haline gelmektir. Bu doğrultuda filo yatırımlarımız da büyük önem taşıyor. Öte yandan grubumuz, her zaman çevreye duyarlı araçlara yatırım yapmaktadır. Doğaya daha az zararlı emisyon yayan Euro 5 motorlu araçların bulunduğu filomuz için bugün ilk Euro 6 araçlarımızı teslim alıyoruz. Netlog Lojistik Grubu olarak 2016’nın henüz ilk çeyreğinde 40 adetlik araç yatırımı yaparak Euro 6 araçlarımızı filomuza katmış bulunuyoruz ve araçlarımızı Euro 6 motorlarla yenilemeye devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler :

lojistik

,

Netlog

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler