Mars Lojistik Adana'da güçlendi

Mars Lojistik, Akdeniz ve Güneydoğu'ya yakın temas için Adana'da açmış olduğu şubeyi genişleterek lojistik merkezine çevirdi. Şirket aynı zamanda Şakirpaşa Havalimanı'nda ise yeni bir ofis açtı
mars-lojistik-adanada-guclendi Eklenme Tarihi : 02 Nisan 2013 Salı

Lojistik sektöründeki varlığını, yaygın hizmet ağı ile daha da güçlendirmeyi hedefleyen Mars Lojistik, Adana şubesini lojistik merkezine çevirdi. Mars Lojistik ayrıca Adana Şakirpaşa Havaalanı şubesinin açılışını gerçekleştirerek çok yönlü entegre lojistik hizmetlerini bölgedeki müşterilerine yerinden ulaştırmayı hedefliyor.

Mars Lojistik her iki şube ile müşterilerinin uluslararası taşımacılık, kara, hava ve deniz kargo ile demiryolu ihracat ve ithalat işlemlerini sağlayacak. Karayolu taşımacılığında komple ihracat ve ithalat işlemlerinin yanı sıra, parsiyel hizmeti de sunacak.

Hava ve denizyolunda Full Charter ve Sub Charter kiralama olanakları da sağlayacak olan Adana Lojistik Merkezi, bölgedeki Mars Lojistik müşterilerine transit ticaret ve proje taşımalarında da avantajlı çözümler hazırlayacak.

Mars Lojistik Adana Lojistik Merkezi, böylece dış ticaret işlemlerinin daha da kolay ve hızlı bir biçimde sonuçlandırılmasını sağlayacak. Mars Lojistik, İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından dördüncü havalimanı ofisini de Adana Şakirpaşa Havaalanı'nda açtı.

Dış ticarete katkı sağlayacak

Mars bu ofis ile ihracat kargolarının gümrüklü sahaya alınması, konşimento tanzimi, gümrükçüler ile irtibat sağlanması, konşimentoların ilgili havayoluna teslim edilmesi, ithalat evraklarının ilgili havayolundan alınması, gümrüğe özet beyan verilmesi ve onaylatılması ve ordino satışı gibi işlemleri yerinde ve daha hızlı gerçekleştirecek.

Mars Mars Lojistik, binin üzerinde profesyonel çalışanı,  bin 500 araçlık güçlü filosu, donanımlı alt yapısı, iletişim ağı ve hizmet politikasıyla, müşteri odaklı sürekli yeni hamleler gerçekleştirerek yerinde ve hızlı hizmet anlayışını sürdürüyor. Mars Lojistik, küresel kriz nedeniyle dış ticaretin her zamankinden fazla önem kazandığı günümüzde, Türkiye’nin dış ticaretinin gelişmesine katkı sağlayacak yatırımlarını, yurt içinde ve başta Uzakdoğu, Afrika ve Doğu Avrupa olmak üzere gelişen dış pazarlarda, kararlı ve tutarlı bir biçimde devam ettiriyor.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler