Mars Logistics çocukları unutmadı

Türkiye’nin lider lojistik şirketlerinden Mars Logistics, 25’inci kuruluş yılını, 152 yıldır çocuklarımızın yaşamını eğitimle değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti ile hayata geçirdiği projeyle kutlayacak
mars-logistics-cocuklari-unutmadi Eklenme Tarihi : 26 Ocak 2015 Pazartesi

1989 yılında İstanbul’da kurulan Mars Logistics, ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri alanında katma değerli lojistik çözümler sunduğu lojistik sektöründeki 25’inci yılını kutluyor. Mars Logistics, 152 yıldır annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları iyi bir eğitim almak için yeterli olmayan yetenekli çocukların yaşamını eğitimle değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti ile işbirliği gerçekleştirerek çocukların eğitimine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen bir projeyi hayata geçiriyor.
Projede ilk etkinlik olarak  bir yaşam kültürü gelişim programı çerçevesinde, 125 öğrenci didaktik olmayan eğlenceli bir formatta “Yürüyüş, Denge, Beden Dili”, “Yaşa Göre Kıyafet Seçimi”, “İletişim Kuralları”, “Sağlıklı Beslenme ve Kişisel Temizlik” ,“Yemek kültürü ve Sofra Adabı”  konularında atölye çalışmaları gerçekleştirdi. Üç etapta gerçekleştirilen atölye çalışmasında, öğrenciler sertifikalarını 19 Aralık 2014 tarihinde Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar’ın elinden aldılar.

“Toplumun sorumlu bir üyesi olmak istiyoruz”
Proje ile ilgili konuşan Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar: “Mars Logistics olarak Darüşşafaka Cemiyeti ile yürüttüğümüz ‘Bir Gülümseme de Bizden’ projesi ile Türkiye toplumunun sorumlu bir üyesi olmak adına çalışıyoruz. İnanıyoruz ki bu yetenekli çocuklarımıza yapılan her yatırım, Türkiye’nin dünyadaki kalıcı başarısı için gerekli nitelikli insan kaynağının temelini oluşturacaktır.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler