Mars Logistics, 200 araç için kararını verdi

Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Mars Logistics’e 200 adet Stralis Hi-Road teslim etti
mars-logistics-200-arac-icin-kararini-verdi Eklenme Tarihi : 18 Mayıs 2015 Pazartesi

İstanbul Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen törenle Mars Lojistik’e 200 adet Stralis Hi-Road  teslim edildi. Mars Logistics ile yapılan bu önemli anlaşma, kuvvetli bir rekabetin yaşandığı pazarda Iveco Türkiye’nin 2008’deki kuruluşundan bu yana imzalanan en büyük anlaşma.

Bu anlaşma, şirketin ülkedeki büyüyen başarısını; hafif ve ağır araçlarda artan pazar payını yansıtıyor. Zorlu bir ön seçim sürecinde güçlü rakipler arasından seçilen Stralis Hi-Road, 460 beygir gücünde Euro 5 EEV kriterlerine uygun FPT Endüstriyel yapımı bir motora sahip. Lojistik şirketinin seçiminde Stralis’in yüksek standarttaki özellikleri, performansı ve karşılaştırılan araçlara göre düşük yakıt tüketimiyle 3 yıl / 300 bin kilometrelik bakım onarım sözleşmesi etkili oldu.

Teslim törenine Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu, Alper Bilgili (Genel Müdür -Filo Yönetimi), Ali Tulgar (Genel Müdür -Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı), Şevket Erkan Şar (Satınalma ve İdari İşler Müdürü) ve Kader Özal ( Kurumsal İletişim Yönetmeni) katılırken,  Iveco Türkiye’den Yönetim Kurulu Üyesi Maurizio Manera, Pazarlama ve Ürün’den sorumlu genel müdür yardımcısı Tansu Giz, Teknik Hizmetler Genel Müdür yardımcısı Mustafa Er katıldı.

Etiketler :

Iveco

,

Mars Lojistik

,

araç

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler