Lojistik sektörünün kıdemli yarışması

Mars Logistics liderliğinde artık bir gelenek haline gelen ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Üniversiteler Arası Lojistik Vaka Yarışması 2016’nın başvuruları tamamlandı
lojistik-sektorunun-kidemli-yarismasi Eklenme Tarihi : 30 Mart 2016 Çarşamba

Kurulduğu günden bu yana aydınlık bir ülke yaratmanın ancak genç nesillere eğitim alanında destek ile mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Türkiye’nin lider lojistik şirketi Mars Logistics, “Lojistik Vaka Yarışması” ile sektörde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Yarışma öğrencilere eğitim hayatlarında kazandıkları bilgi birikimlerini uygulama olanağı yaratmanın yanında lojistiğin ve tedarik zincirinin farklı yönlerinde araştırma ve analiz yaparak kendilerini geliştirmelerine de destek oluyor.

Mars Logistics ana sponsorluğunda LODER tarafından 13 yıldır sektörün gelişimini desteklemek ve nitelikli insan kaynağı kazandırmak adına düzenlenen Lojistik Vaka Yarışması’na ilgi bu yıl da yoğun oldu. Yarışmaya başta İstanbul Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi olmak üzere 78 farklı üniversiteden toplam 192 takım başvurdu.

Etiketler :

lojistik

,

Mars

,

yarışma

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler