Lojistiğin 1 numarası belli oldu

Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü lojistik firması Ekol, Capital Dergisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” 2014 araştırmasında lojistik sektörünün birincisi oldu
lojistigin-1-numarasi-belli-oldu Eklenme Tarihi : 15 Aralık 2014 Pazartesi

Türkiye’nin köklü ve girişimci lojistik firması Ekol, Capital Dergisi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” 2014 araştırmasında Kargo-Nakliye-Lojistik sektörünün birincisi oldu. GFK Türkiye tarafından hazırlanan, Capital’in gelenekselleşen anketine bu yıl, 650 şirketten 1.620 orta ve üst düzey yönetici katıldı. Ankete katılan yöneticiler, cevap verirken kendi şirketleri haricinde tamamen tarafsız oy kullandılar. İş dünyasının saygın araştırması “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2014’te; müşteri memnuniyeti, uluslararası pazarlara entegrasyon, hizmet ve ürün kalitesi, güvenilir şirket olma ve finansal sağlamlık kriterlerinin öne çıktığı belirtildi.

Hizmet politikamız sayesinde zirveye çıktık
Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul konuya ilişkin olarak şunları söyledi: “Capital Dergisi’nin düzenlediği iş dünyasının prestijli organizasyonu ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasında, lojistik dalında birinci sırada yer almış olmak bizler için bir gurur kaynağı. Türkiye’de göstermiş olduğumuz üstün performans, Avrupa’da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanımızın yanı sıra kaliteli, verimli ve sürdürülebilir hizmet politikamız sayesinde bu başarıya layık görüldük. Müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet kalitemizin, sektör nezdinde de doğru algılanıyor olması bizleri daha da motive ediyor. Geçtiğimiz yıl 3. olduğumuz sıralamada bu yıl ilk sıraya yükselmemiz bunun açık bir göstergesi.” şeklinde konuştu.

Etiketler :

ödül

,

Ekol Lojistik

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler