Linde, TLS’yi seçti

Endüstriyel gaz sektörünün önde gelen uluslararası oyuncularından Linde Gaz, yurt içi dağıtım faaliyetlerinde çalıştığı lojistik firmalarının arasına TLS Lojistik’i de dahil etti
linde-tlsyi-secti Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2014 Perşembe

TLS Lojistik, endüstriyel gaz sektörünün önde gelen uluslararası oyuncularından Linde Gaz ile el sıkıştı. Türkiye’de kendi operasyonuyla faaliyet gösteren Alman şirketi Linde Gaz, ürünlerinin Türkiye geneline dağıtılmasında lojistik hizmet tedarikçilerine TLS Lojistiği de dahil etti. Linde Gaz, Gebze, Orhangazi,  Aksaray, Denizli ve Aydın’da oksijen, argon, azot ve karbondioksit üretimi yapıyor. Ürünlerin Türkiye geneline taşınması, aynı segmentten Aygaz, Lukoil ve Petrol Ofisi’ne de hizmet veren TLS Lojistik’in Euro 5 standardındaki ADR’li çekicileriyle gerçekleştirilecek.

TLS standartları tercihte etkili oldu

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren TLS Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ Hacıalioğlu şunları söyledi: “TLS’nin uyguladığı SEC-G politika ve talimatları, Avrupa menşeli bir şirket olan Linde Gaz’ın uygulamalarıyla örtüşüyor. TLS’nin güvenli ve emniyetli taşıma politikası, Linde Gaz’ın tehlikeli maddelerin taşınması konusuna verdiği önem ve gözettiği kriterlerle paralellik sergiliyor. TLS’nin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını da yakından takip eden Linde Gaz, yaptığı inceleme ve değerlendirmeler sonrasında TLS Lojistik’in çokuluslu müşteri portföyüne katılmış bulunuyor.”

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler