Cevat Logistics’e 20 MAN daha

90 araçlık filosunun tamamı MAN çekicilerden oluşan Cevat Logistics, tam 20 yeni MAN TGX EfficientLine kamyon siparişi daha verdi
cevat-logisticse-20-man-daha Eklenme Tarihi : 24 Mart 2014 Pazartesi

Dünya devi MAN, Türkiye’deki lojistik sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor. Dayanıklılığı, üstün performansı ve yakıt tasarrufu ile lojistik sektörünün zirvesinde yer alan MAN’ın son müşterisi Cevat Logistics oldu.

UBAK belgesi sıralamasında Türkiye'deki tüm nakliye firmaları arasında geçen yıl  5. sırada olan Cevat Logistics, 20 yıldır Avrupa ve Asya ülkelerine mal taşıyor. Ankara Saray’da Lojistik Üssü yanında şube açma kararı alan firma tam 20 MAN TGX EfficientLine siparişi vererek 2014 yılına da iddialı girdi. Yeni şubenin başına güçlü bir ismi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Niyazi İlhan’ı getiren Cevat Logistics’in 90 araçlık filosunun tamamı MAN çekicilerden oluşuyor.

10 araç teslim edildi

20 araçlık MAN TGX EfficientLine anlaşmasının ilk 10'u MAN fabrikasında teslim edildi. Teslimat törenine Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Niyazi İlhan, MAN Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ve MAN Bayisi Mapar'ın Samsun Şube Müdürü Doğucan Suyani katıldı.

Etiketler :

kamyon

,

teslimat

,

MAN

,

Cevat Lojistik

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler