Bir Türk lojistik şirketi IC50 listesinde

Proje taşımacılığı alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan ve özellikle enerji lojistiğinde pek çok başarılı projeye imza atan Hareket Proje Taşımacılığı, IC50 2014 listesinde 47’nci sırada yer aldı
bir-turk-lojistik-sirketi-ic50-listesinde Eklenme Tarihi : 09 Şubat 2015 Pazartesi

International Cranes Dergisi’nin dünya çapında hizmet veren vinç hizmet firmalarını değerlendirmeye katarak hazırladığı dünyadaki en büyük 126 firmayı gösteren IC50 2014 listesi yayınlandı.

Hareket, bu listede birçok önemli firmayı geride bırakarak 47’nci sırada yer almayı başardı. Konuyla ilgili konuşan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği Genel Müdürü Engin Kuzucu; “IC50 listesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduk. Hareket olarak, her geçen gün kendimizi geliştirmeye, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Uluslararası alanda yaptığımız başarılı çalışmalar neticesinde bugün geldiğimiz nokta ne kadar doğru adımlar attığımızı gözler önüne seriyor. Son olarak Azerbaycan’da hayata geçirilen dünyanın en büyük enerji projelerinden olan Şahdeniz’in ikinci fazında da çalışmaya başladık. Ve bu önemli projede İngiliz, Hollandalı ve Belçikalı önemli rakipleri geride bırakarak çalışmaya hak kazandık. Önümüzdeki günlerde bölge coğrafyamızda daha pek çok başarılı projeye imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler