İspanya’dan Sertrans’a teşekkür

İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ataşesi Ignacio Enriquez Amilibia, İspanya’ya karşılıklı direkt seferlerinin 20’nci yılını kutlayan Sertrans’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Amilibia, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere ve ticaret hayatına katkılarından dolayı Sertrans’a teşekkür etti
ispanyadan-sertransa-tesekkur Eklenme Tarihi : 01 Aralık 2014 Pazartesi

İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ataşesi Ignacio Enriquez Amilibia, İspanya’da 20’nci yılını kutlayan Sertrans’ı ziyaret etti. Sertans’ın İspanya’ya yönelik hizmetlerinin 20’nci yılı dolayısıyla bir araya gelinen resepsiyonda İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ataşesi Ignacio Enriquez Amilibia tarafından Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Keleş’e bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Keleş resepsiyonda, Avrupa pazarındaki en önemli dış ticaret ortaklarından birinin İspanya olduğunu belirterek: “Kurulduğumuz 1989 yılından beri İspanya taşımaları gerçekleştiriyoruz. İspanya’ya 20 yıldır direkt olarak ithalat ve ihracat taşımaları gerçekleştiriyor, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere ve ticaret hayatına katkıda bulunuyoruz. İspanya dünyanın önemli moda merkezlerinden birisi, bu sebeple taşımalarımızın çoğunu, ağırlıklı olarak tekstil-konfeksiyon ve deri ürünleri oluşturuyor. 20 yıldır direkt sefer yaptığımız İspanya hattındaki uzmanlığımızı resmi verilerle de ortaya koyduk. 2012 ve 2013 yılı boyunca Türkiye’den İspanya’ya giren Türk plakalı her beş araçtan bir tanesinin Sertrans’a ait olması da bunun önemli bir göstergesidir.” dedi.

“Sertrans ticaret hayatının canlılığına büyük katkı sağlıyor”
Plaket takdimi sırasında kısa bir konuşma yapan Ataşe Ignacio Enriquez Amilibia: “Sertrans Logistics, sektörün deneyimli ve öncü firmalarından bir tanesidir. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile hem İspanyol hem de Türk firmalarının uluslararası lojistik ihtiyaçlarını uzun yıllardır başarıyla karşılamakta, bu sayede iki ülke arasındaki ticaret hayatının canlılığına büyük katkı sağlamaktadır. 20 yıldır sürdürdüğünüz bu başarılı çalışmalarınızın devamını diler, sizleri kutlarım.” dedi.
 

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler