“İnsana Saygı Ödülü” Alışan’a

Lojistik sektörünün öncü firmalarından Alışan, Türkiye’nin en büyük IK platformları arasında yer alan Kariyer.net tarafından İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü
insana-saygi-odulu-alisana Eklenme Tarihi : 16 Şubat 2015 Pazartesi

Türkiye’nin en büyük ve yaygın insan kaynakları platformları arasında yer alan Kariyer.net tarafından her yıl düzenli olarak verilen “İnsana Saygı Ödülleri” sahiplerini buldu. Değerlendirme kriterleri arasında bulunan verilen ilan, alınan başvuru, cevaplanan başvuru sayısı, ortalama cevaplama süresi gibi adımları öne çıkaran Kariyer.net, bu doğrultuda lojistik sektöründeki yatırımları ve başarıları ile adından sıkça söz ettiren Alışan Lojistik’i de “İnsana Saygı Ödülü” ile taçlandırdı.

Alışan Lojistik adına ödül plaketini Alışan İnsan Kaynakları Müdürü Gülşahiden Durucan teslim aldı. Gülşahiden Durucan, “Kariyer.net ile uzun yıllardır süregelen çözüm üretmeye dayalı bir işbirliğimiz söz konusu. Şirketimize yapılan tüm başvuruları gerek iç müşterilerimizin ihtiyaçları gerek başvuru yapan adaylarımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak büyük bir hassasiyetle inceliyor ve olabildiğince hızlı bir şekilde geri dönüşte bulunmaya çalışıyoruz. Alışan Lojistik İnsan Kaynakları Departmanı olarak amacımız; yapılan başvurulara kısa sürede dönerek iş arama sürecinde yaşanan stres ve belirsizliği ortadan kaldırmak. Adaylarımıza ve çalışanlarımıza karşı gösterdiğimiz profesyonel ve hassas yaklaşımımız ile layık görüldüğümüz bu ödül; Alışan Lojistik olarak hepimizi onurlandırmış ve büyük bir motivasyon unsuru olmuştur. Bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı hassasiyetle insana saygılı IK uygulamalarımızı şekillendiriyor ve devam ettiriyor olacağız.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler