Tailwind Havayolları filosu genişliyor

Kuruluşundan bu yana havacılık sektöründe istikrarlı büyümesine devam eden Tailwind Havayolları, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla filosunu genişletmeye devam ediyor. Her zaman bu vizyonla hareket eden şirket, uçuş filosuna 189 koltuk kapasiteli iki adet Boeing 737-800 yolcu uçağını ekleyerek uçak sayısını 7'ye yükseltti
tailwind-havayollari-filosu-genisliyor Eklenme Tarihi : 12 Ocak 2015 Pazartesi

Türk-İngiliz ortaklığıyla 2009 yılında uçuşlarına başlayan Tailwind Havayolları, uçuş kalitesini en üst seviyeye taşımak için yatırımlarını hızlandırdı. Şirket, bu kapsamda geçtiğimiz günlerde filosuna 189 koltuk kapasiteli iki adet Boeing 737-800 yolcu uçağını filosuna katarak, yeni yıla yüksek motivasyonla girdi. Daha önce Alman Havayolu TUI FLY 'ın filosunda bulunan uçaklar, artık Tailwind Havayolları ile Avrupa'dan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'a turist taşıyacak.

Tarifeli tarifesiz uçuşlar gerçekleşecek
Tailwind Havayolları, geçtiğimiz aylarda da tarifesiz işletme ruhsatını genişleterek, tarifeli / tarifesiz ruhsatına dönüştürmüştü. Şirket, son yıllarda Avrupa'da yabancı uçaklara uygulanan ( SAFA ) emniyet denetimlerinde elde ettiği en iyi sonuçlarla ülke puanına olumlu katkılarda bulunmaya devam ediyor.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler