Hamidiye Su, Etis’e emanet

Entegre lojistik çözümleriyle sektörde dikkat çeken Etis Lojistik uzun dönem kontratlı müşterilerine Hamidiye Kaynak Suları’nı da ekledi
hamidiye-su-etise-emanet Eklenme Tarihi : 20 Ekim 2014 Pazartesi

Taşımacılık, depolama ve terminal hizmetleri ile entegre lojistiğin iddialı oyuncularından Etis Lojistik, müşteri portföyüne son olarak Hamidiye Su’yu ekledi. Kontratlı müşteri sayısını hızla artıran Etis Lojistik, Hamidiye Su ile birlikte bir ilke de imza atmış olacak. Entegre lojistik hizmetlerinin yanına dağıtım lojistiğini de eklemeyi hedefleyen Etis, böylece son tüketiciye ulaşan bir ürünün dağıtımını yaparak bu hedefini gerçekleştirecek. Hamidiye Su ile 28 aylık bir dağıtım sözleşmesi imzalayan atan Etis, Hamidiye Su’yun 22 farklı ambalaj tipinde üretilen damacanadan bardak suya, 1,5 litrelik pet şişelerden 330 ml’lik suya kadar tüm ambalajlı ve tüketime hazır sularının sevkiyatını gerçekleştirecek.

Müşteri sayımızı artırmaya devam edeceğiz
Etis Lojistik Genel Müdürü Erdal Kılıç,  Etis’in 2014 yılını yüzde 50 büyüyerek ve hedeflerini tutturarak belirterek, her geçen gün müşterilerine bir yenisini eklediklerinin altını çizdi. Kılıç, “Önümüzdeki günlerde mevcut operasyonlarımızın verimliliğini artırarak hizmet verdiğimiz müşteri sayımızı ve taşıma kapasitemizi artırmaya devam edeceğiz. Stratejik plan hedeflerimiz doğrultusunda yeni yatırımlarla hizmet ağımızı ve çeşitliliğimizi artıracağız.” diye konuştu.

Etiketler :

Etis Lojistik

,

Hamidiye Su

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler