Globelink Ünimar’ın Konya ofisi açıldı

Denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığında entegre lojistik hizmetleri sunan Globelink Ünimar, Türkiye’deki 7’inci ofisini Konya’da açtı
globelink-unimarin-konya-ofisi-acildi Eklenme Tarihi : 08 Aralık 2014 Pazartesi

Globelink Ünimar’ın Konya ofisinin otomotiv yan sanayii başta olmak üzere bölgedeki sektörlerin tümüne ihracat ve ithalat hizmeti vermesi planlanıyor. Globelink Ünimar’ın Konya Ofisi ile Konya ve çevre illerdeki ihracatçı firmaların lokasyon olarak daha yakın olan Mersin limanını efektif olarak kullanmaları mümkün olacaktır. Konya depoları sayesinde Konya-Mersin arası iç nakliye maliyetlerini azaltarak ihracatçıya destek olmayı hedefleyen Globelink Ünimar, Mersin’den Uzakdoğu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine denizyolu parsiyel servis veriyor.
 

Globelink Ünimar yetkilileri, yeni açılan ofisleriyle Konya’nın yükselen sanayi ve ticaret faaliyetleri içinde lojistik hizmetleriyle daha fazla yer almak istediklerini belirterek, “Yeni ofisimizle Konyalı müşterilerimize gönderilerini İstanbul veya İzmir’e taşımak zorunda kalmadan, doğrudan Mersin üzerinden gönderebilme avantajını sunuyor olacağız” dedi.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler