Gefco’dan uçak merkezi yatırımı

Gefco, deniz ve havayolu taşımacılığı ağını güçlendirmek amacıyla Frankfurt’ta yeni bir uçak merkezi yatırımı yapacak
gefcodan-ucak-merkezi-yatirimi Eklenme Tarihi : 03 Kasım 2014 Pazartesi

Kıtalararası trafik akışları konusunda uzman olan Gefco, 80 merkez ve depodan oluşan deniz ve havayolu ağını güçlendirmek için Almanya’da Frankfurt Havaalanı’nda yeni bir uçak kargo merkezi yatırımı yapıyor. Gerçekleştirilen bu operasyon, Gefco’nun sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine sunduğu, firmaların üretim kısıtlarına göre uyarlanabilecek ve büyüme açısından stratejik önem taşıyan bölgelerde ticari faaliyetlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanan multimodal taşıma çözümlerin bir parçasını oluşturuyor.

Endüstriyel akışların globalleşmesine ayak uydurmak
Uzun yıllardır havayolu taşımacılığında kullanılan ve Avrupa’daki havaalanları arasında önemli oyunculardan biri olarak öne çıkan Frankfurt Uluslararası Havalanı’ndaki bu yeni uçak kargo merkezi Gefco Group müşterilerinin birden çok uçuş rotasından ve hizmet seçeneğinden faydalanmasına olanak tanıyor. Dünyanın dört bir yanından havayolu taşımacılığı ile nakliyesi gerçekleştirilen kargolar son varış noktaları olan Almanya ya da Doğu Avrupa ülkeleri ve hatta dünyanın dört bir yanına aktarılmadan önce bu havaalanında işlem görüyor. Frankfurt’taki merkezin bir diğer özelliği de modern bir altyapının yanısıra hava, demir ve karayolu taşımacılığı ağlarına erişime sahip olması.

Tedarik zinciri için optimize edilmiş yönetim
Paris, Şangay ve Hong Kong’daki merkezlerle birlikte bu yeni merkez, sanayi sektörünün karşı karşıya olduğu önemli zorluklara, esnek çözümler, tüm tedarik zinciri boyunca maliyetlerin optimum düzeye indirilmesi, teslim sürelerinin kısaltılması ve karmaşık uluslararası akışların yönetimi gibi yöntemlerle meydan okuyor. Frankfurt’taki uçak kargo merkezi Gefco’nun hem ithalat hem ihracat için havayolu nakliyelerini gruplayarak uluslararası müşterilerine, özellikle de BDT (Birleşik Devletler Topluluğu) ülkelerindeki müşterilerine rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmasını sağlıyor.

Entegre Hizmetler
Gefco, Frankfurt’taki merkezinde, gümrük işlemleri ile beraber otomotiv, sanayi, sağlık ve hızlı tüketim ürünleri gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanan çözümler gibi katma değerli hizmetler sunuyor. Grup ayrıca ağır ve büyük hacimli kargolar için tasarlanan ‘Yüksek & Ağır’ taşımacılık hizmetini de sunuyor.

Etiketler :

Gefco

,

depo

,

yatırım

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler