Gefco Türkiye’den büyük proje

Dünyanın lider lojistik sağlayıcılarından Gefco, SDF Group traktörleri için bitmiş araç taşımacılığında İtalya’dan Derince’ye uzanan lojistik operasyon hizmeti sunuyor
gefco-turkiyeden-buyuk-proje Eklenme Tarihi : 16 Mart 2016 Çarşamba

Gefco Türkiye, dünyanın önemli traktör üreticilerinden İtalyan SDF(Same Deutz-Fahr) Group’un gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri için ağır nakliye taşımacılığı hizmeti sunuyor. Proje kapsamında, SDF Group’un İtalya-Treviglio’daki fabrikasından sal kasa araçlarla Livorno’ya taşınan traktörler burada indirilerek gemilere bindiriliyor. Türkiye ayağında gemiden araç çekerlere aktarılan malzemeler, Derince gümrüğüne bağlı antrepolarda teslim ediliyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gefco Türkiye Satış ve Pazarlama DirektörüZafer Özkök: “SDF Group Gefco Türkiye’yi her iki şirketin de kaliteye verdiği yüksek önem nedeniyle seçti. Gefco’nun lojistik mühendisliği alanında benzersiz deneyimi bulunuyor. Bu noktada müşterilerimize daha fazla rekabet avantajı kazandırmak için sürekli olarak yeni çözümler sunma arayışındayız.” dedi.

Etiketler :

Gefco

,

taşıma

,

proje

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler