Etis’in yeni genel müdürü açıklandı

Etis Lojistik’te genel müdürlük koltuğu Sinan Çıtak’a emanet edildi. Kariyerinde önemli görevler üstlenen Çıtak,ekip arkadaşlarıyla birlikte Etis’teki kurum kültürünü sağlam bir zemine oturtarak, verimi artıracak bir yapılanma içinde olacaklarını söyledi
etisin-yeni-genel-muduru-aciklandi Eklenme Tarihi : 18 Mart 2016 Cuma

Endüstriyel taşımacılığın tecrübeli oyuncusu Etis Lojistik’in genel müdürlük görevine Sinan Çıtak getirildi. 1980 yılında İstanbul’da doğan Sinan Çıtak, 2002 yılında Balıkesir Üniversitesi Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisansını yapan Çıtak, kariyerine 2004 yılında Grant Thornton International Audit firmasında asistan denetçi olarak başladı. Firmada 3 yıl içerisinde sırasıyla denetçi yardımcılığı ve uzman denetçi unvanlarıyla görev alan Çıtak, birçok şirketin uluslararası muhasebe standartlarına göre denetim çalışmalarının planlanması, yürütülmesi ve UFRS standartlarına uyumlu mali tablolar ile denetim raporlarının hazırlanması görevlerini üstlendi.

2010-2011 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak iş hayatına devam eden Çıtak, Fedex’in uluslararası nakliye alanında Türkiye pazarına girmeyi planlamasıyla başlayan süreçte, Fedex Trade Networks Uluslararası Nakliyat şirketinde Finans&Muhasebe Müdürü olarak görev yaptı.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler