Ekol’den yeni soğuk zincir yatırımı

2011’den bu yana soğuk zincir taşımacılığı yapan Ekol,frigofrik araç filosunu 3.5 milyon avro yatırım ile hızla büyütüyor
ekolden-yeni-soguk-zincir-yatirimi Eklenme Tarihi : 29 Eylül 2014 Pazartesi

Türkiye’nin en fazla yatırım yapan lojistik şirketlerinden Ekol, filo yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Ekol, Alman Schmitz marka 25 adet frigofrik aracı, 2014 yılı Eylül ayında filosuna katmak üzere Enka ile anlaşma imzaladı.

2011 yılında soğuk zincir taşımacılığına başlayan ve bu segmentte başarılı projeler yürüten Ekol, yeni frigofrik araçlar için ayrıca Mercedes Actros marka 25 adet çekici yatırımı da gerçekleştirdi. Ekol Lojistik’in bu yeni araç yatırımı 3,5 milyon avro olarak gerçekleşti. Yapılan frigo araç yatırımı ile ilgili olarak Ekol Lojistik Sıcaklık Kontrollü Taşımacılık Yöneticisi İbrahim Baki; “Müşteri talepleri doğrultusunda soğuk zincir taşımacılığa daha fazla ağırlık vererek bu alandaki yatırımlarımıza hız kazandırdık. Özel olarak üretilen ilk aşamadaki bu 25 adet trene uygun, frigofrik araçlarımızla bu alanda da müşterilerimizin beklentilerini aşan yenilikleri yaşama geçirmekten dolayı mutluyuz. ” dedi.

Etiketler :

Ekol Lojistik

,

yatırım

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler