Ekol, Hollande’ın davetlisi oldu

Ekol Lojistik, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın ev sahipliğinde Elysee Sarayı’nda gerçekleşen “Stratejik İlgi Çekenler Konseyi”ne davet edilen tek Türk şirket oldu
ekol-hollandein-davetlisi-oldu Eklenme Tarihi : 30 Mart 2016 Çarşamba

22 Mart 2016’da, Japonya, Kanada, Katar, Danimarka, İsviçre, Belçika, İrlanda, Çin, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden Fransa’da iş yapan 26 şirketin başkan ve CEO’larının katıldığı konseye tek Türk iş adamı olarak davet edilen Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, ilgili bakanlara Fransa’yı üs haline getirmeyi planladıkları Intermodal projelerini anlattı.

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande’ın ev sahipliğindeki zirvede Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyduğunu belirten Musul konuyla ilgili şunları söyledi: “Fransa yönetiminin yabancı yatırımcılara yaklaşımları çok sıcak. Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Fransa Ulaştırma Bakanı ve ekibinin bizi zirveye davet etmeleri ve projemize duydukları ilgi çok gurur verici. Dünyanın 6’ncı abüyük ekonomisi olan Fransa’nın, ülkelerine giden yabancı yatırımcılarla böylesine yakından ilgilenmesini çok dikkat çekici buluyorum.”

Etiketler :

Ekol

,

Ahmet Musul

,

Fransa

,

france

,

Hollande

,

konuk

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler