İDO ve Metro imzaları attı

Dünyanın en çok yolcu taşıyan firması İDO ve Metro Turizm, İstanbul-İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6,5 saate indirecek anlaşmayı imzaladı. Anlaşma ile entegre biletler hem Metro’dan hem de İDO’dan alınabilecek
ido-ve-metro-imzalari-atti Eklenme Tarihi : 22 Eylül 2014 Pazartesi

Anlaşma çerçevesinde İDO’nun dış hat biletleri, Metro Travel Acentelerinde de satılacak. Bu uygulama ile yolcular bilet almak niçin feribot iskelesine gitmek zorunda kalmayacak. Deniz yolculuklarında konforlu, hızlı, güvenli ve avantajlı seyahatin adresi İDO ile kara yolculuklarında Türkiye’nin en büyüğü Metro arasında imzalanan anlaşmayla, İDO dış hat biletleri artık İDO gişeleri, çağrı merkezi veİDO’nun internet sitesinin yanı sıra Metro Travel acentelerinden de satın alınabilecek.

Anlaşma ile olumsuz hava koşullarından kaynaklanan İDO’nun sefer iptallerine de çözüm getirildi. İDO’nun herhangi bir sefer iptalinde Metro Turizm devreye girecek. Bu durumlarda yolcular belirlenen feribot saatinde Metro Travel otobüsleriyle Bandırma’dan İstanbul’a, ya da İstanbul’dan Bandırma’ya karayoluyla taşınacak. Böylece sefer iptallerinde vatandaşlar yolculuğunu ertelemek zorunda kalmayacak.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler