Ceva’dan Vietnam hamlesi

Dünya’nın önde gelen tedarik zinciri yönetim şirketi Ceva Lojistik, Vietnamlı Into Trans Lojistik (ITL) ile yeni bir iş ortaklığına imza attı. Ceva, Vietnam Ho Chi Minh’te açtığı merkez ofisi ile Güneydoğu Asya’daki yatırımlarını hızlandırdı
cevadan-vietnam-hamlesi Eklenme Tarihi : 15 Ocak 2013 Salı

 

1999 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana Vietnam’da son 5 yılın en iyi 500 özel şirketi arasında yerini alarak büyüyen ITL Grubu, şu anda nakliye ve taşımacılık konusunda Vietnam ve Çinhindi’nde pazarın lideri konumunda. Ceva’nın global ağ ve tedarik zinciri hakimiyeti ITL’in yerel pazar hakimiyeti ve altyapı imkanları ile birleşerek,  müşterilerine tasarruflu bir kazanç sağlayacak.

İş ortaklığıyla ilgili Vietnam Ceva Başkanı Nelson Chow görüşlerini şu sözlerle ifade etti: “Global makro ekonomik durumlara rağmen Ceva’nın Vietnam’da bir ayağının olması bizleri son derece heyecanlandırdı. Operasyonel oluşumun Vietnam’da tam anlamı ile kurulması ile Ceva’nın güçlü varlığının sürdürülmesi ve Vietnam ve Çinhindi’deki hizmet olanaklarının müşteri ihtiyaçlarını karşılaması konusundaki uzun vadeli öngörülerini elde etme şansı yakaladı. Amacımız, tedarik zinciri sağlayıcısı olarak Ceva’yı geliştirmek, büyütmek.”

ITL Vietnam Başkanı Ben Ahn ise “Vietnam’daki bu yeni girişim, hem ITL hem de Ceva için müşterilerimize nakliye ve kontrat lojistiği konusunda daha kapsamlı ve daha iyi çözümler sunması için uzun vadeli ortaklığımızı pekiştiren mükemmel bir dönüm noktası olacak. ITL’in yerel kadrosu ve Ceva’nın öncü global imkanları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını baştan sona karşılayabileceğimize inanıyoruz.” sözleriyle görüşlerini dile getirdi.

Güneydoğu Asya Ceva Başkan Yardımcısı Loo Seng Tak şunları söyledi: “Vietnam, stratejik bir alanda konumlandığı ve Güneydoğu Asya ve Çin için ideal bir bağlantı olmasından dolayı, Asya’daki hızlı gelişen bir pazar haline geldi. Bu ülkede lojistik ve tedarik zinciri alanında kayda değer potansiyeller oluşmakta ve bu da büyümelere yol açmakta. Müşteri tekliflerimizi arttırarak Vietnam’daki varlığımızı uzun vadede güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Etiketler :

Ceva Lojistik

,

ITL

,

Vietnam

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler