Ceva Lojistik’e etik şirket ödülü

Ceva Lojistik, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla verilen “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü aldı
ceva-lojistike-etik-sirket-odulu Eklenme Tarihi : 04 Mayıs 2015 Pazartesi

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri”, etik değerlere önem veren, şirket yönetimlerinde iş ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürme konusunda titiz davranan şirketlerin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarlarının arttırılmasını sağlamak ve diğer şirketlerin de etik konusundaki duyarlılıklarını oluşturmak amacı ile veriliyor. Ceva Lojistik, ödülü alan tek lojistik firması oldu.

“İnandığımız yolda yaşıyoruz”
Ceva Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Fuat Adoran Ramada Encore İstanbul Airport Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Etik doğru ile yanlışı, iyi ile kötüyü, haklı ile haksızı ayırt etmek ve doğru, haklı, iyi ve adil olduğuna inandığımız yolda yaşamaktır. Biz, Ceva olarak, çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve bilcümle 3’üncü şahıslara karşı bu anlayış ve bilinçle hareket ederek sürdürülebilir ve güvenilir  bir çalışma ortamı yaratıyoruz.” dedi.

Etiketler :

lojistik

,

CEVA

,

Fuat Adoran

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler