Borusan Lojistik’ten limanlara yatırım

“World Automotive Conference in Turkey” konferansına katılan, Borusan Lojistik Limanlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Dölen, Türkiye Limancılık sektörü ile ilgili görüşlerini paylaştı
borusan-lojistikten-limanlara-yatirim Eklenme Tarihi : 21 Aralık 2015 Pazartesi

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen “World Automotive Conference in Turkey” bu yıl da otomotiv, lojistik ve teknoloji sektörünün lider oyuncularını bir araya getirdi. 25 - 26 Kasım tarihinde gerçekleşen konferans kapsamında kendi sektörlerinin lider oyuncuları sektörel gelişmeleri, sektör beklentilerini ve şirketlerinin sektöre olan katkılarını dinleyicilerle paylaştı.

Oturumda konuşmacı olarak yer alan Borusan Lojistik Borusan Limanından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Dölen 560 milyon dolarlık ciro ile Türkiye’nin lider lojistik firması olduğunu belirtti. Dölen Borusan Lojistik’in Gemlik’te bulunan Borusan Limanının stratejik konumu açısından hem ülke ekonomisi hem de Marmara Bölgesi için olan öneminin altını çizerek,  bu yıl yaptıkları yatırımlarla limanının bitmiş araç elleçleme kapasitesini yüzde 25 büyüttüklerini belirtti.

Etiketler :

lojistik

,

borusan

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler