Borusan Lojistik’ten anahtar teslim projeler

31 Mart - 2 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Kıtalararası Rüzgâr Enerjisi Kongresi’ne katılan Borusan Lojistik, anahtar teslimi proje çözümlerini sektöre tanıttı
borusan-lojistikten-anahtar-teslim-projeler Eklenme Tarihi : 06 Nisan 2015 Pazartesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın himayesinde, Avrupa Rüzgâr Enerjisi Birliği (EWEA) ve Küresel Rüzgâr Enerji Konseyi (GWEC) ile Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen Kıtalararası Rüzgâr Enerjisi Kongresi (IWPC 2015) 31 Mart - 02 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul WOW Convention Center'da yapıldı. Farklı ülkelerden enerji bakanlarının ve rüzgâr enerjisi sektörünün uluslararası temsilcilerinin katıldığı 3 günlük etkinlikte rüzgâr enerjisiyle ilgili politikalar ve sorunlar tartışıldı, görüş alışverişi yapıldı.
Borusan Lojistik bir stant açarak rüzgâr enerjisi lojistiğindeki anahtar teslim çözümlerini tanıttı. Katılımcıların ilgisini çeken Borusan Lojistik standında çözümlerle birlikte, daha önce başarıyla gerçekleştirilen önemli ve büyük projelerle ilgili bilgiler de video wall ekranlarda sunuldu.

Borusan Lojistik’ten tam ve esnek çözümler
Rüzgâr enerjisi santrallerinin lojistiğinde, süreci baştan sona en ince detayına kadar planlayan ve takip eden Borusan Lojistik, yurt içinde her bölgedeki yetkin tedarikçi ağı, dünyanın dört bir yanındaki ofisleri, kara nakliye alanında ki deneyimi, özel limanı ve diğer limanlarla kurduğu güçlü bağlantılarıyla son derece kapsamlı bir hizmet veriyor. 41 yıllık deneyimin getirdiği kurumsal güvenilirlik,  sağladığı operasyonel yetkinlik, fark yaratan liman hizmetleri ve her zaman çevreye gösterdiği saygı Borusan Lojistik’e önemli bir rekabet gücü ve avantaj sağlıyor. Şirket bu yetkinlikleri sayesinde, müşterilerine fark yaratıyor, daima müşterilerine rakiplerinden bir adım önde olma olanağı sağlıyor.

Etiketler :

Borusan Lojistik

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler