Bayern Münih’in lojistik sponsoru DHL oldu

FC Bayern Münih’in resmi platin sponsoru olan DHL, takımın uluslar arası lojistik ve e-ticaret alanında tam hizmet ortağı oldu.
bayern-munihin-lojistik-sponsoru-dhl-oldu Eklenme Tarihi : 01 Eylül 2014 Pazartesi

FC Bayern Münih, DHL ile yaptığı  anlaşma sonucunda ürünlerinin Asya kıtasındaki dağıtımının kapsamını genişletecek. FC Bayern Münih’in resmi platin sponsoru olan DHL, yaptığı anlaşmayla Almanya'nın en büyük, dünyanın ise dördüncü büyük kulübü olan takımın uluslararası lojistik ve e-ticaret alanında tam hizmet ortağı oldu.

Yapılan altı yıllık anlaşmanın geçerliliğinin 2020 yılına kadar devam etmesi bekleniyor. Uzun yıllardır FC Bayern Münih’e verdiği lojistik hizmetleriyle kulüp ürünlerinin taraftarlarına ulaştırılmasını sağlayan DHL, lojistik sektörünün lider şirketi olarak kulübe e-ticaret alanındaki uluslararası deneyimini ve uzmanlığını da sunacak.

Bayern, tüm dünyaya ulaşacak
FC Bayern Münih Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge “Artık global bir oyuncu olan FC Bayern Münih’in çok sayıda kıtada ve ülkede sayısı sürekli artmaya devam eden bir taraftar kitlesi bulunuyor. Bu yaz ABD’deki turumuzu yeni tamamladık. Bu tur boyunca gördük ki uluslararası pazarlarda FC Bayern Münih’in büyük bir potansiyeli var. Tecrübeli ve küresel ölçekte itibar sahibi bir şirket olan DHL ile yaptığımız ortaklık sayesinde tüm dünyadaki taraftarlarımıza online olarak erişebilmeyi ve daha fazla taraftar ürünümüzü onlara ulaştırmayı hedefliyoruz.” dedi.

İki marka birbirini baesleyecek
Deutsche Post DHL CEO’su Frank Appel ise, “DHL olarak; FC Bayern Münih gibi dünya çapında tanınmış bir takımla bu ortaklığı hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz. Verdiğimiz hizmetlerle kulüp işletmesinin hem Almanya’da hem uluslararası ölçekte başarısına katkıda bulunacağız. Bu sponsorluk anlaşmasıyla FC Bayern Münih ve DHL gibi dünya çapında tanınmış ve güçlü iki markanın birbirlerinin tüm bu pozitif özelliklerinden yararlanacağını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler