Alışan’dan treyler yatırımı

Lojistik sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Alışan Lojistik, kiralama modeli ile 30 adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyler yatırımı yaparak araç filosunu büyüttü
alisandan-treyler-yatirimi Eklenme Tarihi : 30 Mart 2015 Pazartesi

Sektöre yönelik çalışmaları ile müşterilerine maksimum verim ve hizmet sunmayı hedefleyen Alışan Lojistik; taşımacılık alanında yeni yatırımlara imza atıyor. Şirket bünyesinde yeni bir vizyon oluşturarak bir ilke imza atan Alışan Lojistik; kiralama modeli ile 30 adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyleri filosuna dahil etti. Hayata geçirilen yatırım için Türkiye’nin öncü treyler üreticisi, yüzde yüz Türk sermayeli Tırsan ile işbirliği gerçekleştiren Alışan Lojistik; araç teslimatı için düzenlenen törende Tırsan yönetimi ile bir araya geldi.

Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan teslimat töreninde: “Yaptığımız alımlarda müşterilerimiz ve bizim için en doğru olan araçları tercih ediyoruz. Şirketimize yeni bir vizyon oluşturarak bir ilke imza atmakta ve kiralama modeli ile 30 adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyleri filomuza dahil etmekteyiz. Tırsan’a duyduğumuz güven ve yüzde yüz Türk sermaye ile yurtiçi ve yurtdışında imalat gerçekleştirmeleri değerli iş ortaklığımızın hayata geçmesinde öncelikli tercih sebeplerimizi oluşturuyor. Buna ek olarak son teknolojiyi kullanım kolaylığı ile birleştirerek daha uzak mesafelere yükün en güvenli şekilde ulaşmasını sağlayan; araçların gelişmiş özellikleri karar vermemizde etkili oldu.” dedi.

Etiketler :

lojistik

,

Alışan

,

taşıma

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler