Alışan Lojistik 30 yaşında

Kurulduğu 1985 yılından beri ülke ekonomisine ve sektöre katma değer sunan Alışan Lojistik 30’uncu yıl dönümünü kutluyor
alisan-lojistik-30-yasinda Eklenme Tarihi : 08 Haziran 2015 Pazartesi

Uluslararası taşımacılık, gümrükleme, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, dökme sıvı (likit) ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurt içi dağıtım alanlarında faaliyet gösteren Alışan Lojistik, küresel pazarlarda aktif çalışmalar gerçekleştiren bir dünya markası olma yönünde emin adımlarla ilerliyor.

Uluslararası standartlarda hizmet vererek, birçok başarıya imza atan Alışan Lojistik; Türkiye’nin başta kimya ve FMCG sanayi olmak üzere birçok alanında faaliyet gösteren; birçok büyük sanayi kuruluşunun uluslararası nakliye konusunda tercih ettiği en önemli lojistik firmalarından birisi olmasıyla da dikkat çekiyor.
30 yıllık yolculuğu boyunca ağırlıklı olarak Gebze bölgesinde olmak üzere Gebze Güzeller OSB, Dilovası OSB, Tuzla Deri OSB’de kurulu tesislerinde toplamda 200 bin paletlik kapasiteye sahip lojistik merkezleri bulunan Alışan Lojistik’in; Gaziantep, İskenderun, Adana, İzmir, Marmara Ereğlisi, Ayvalık gibi noktalarda depo, aktarma merkezi ve çeşitli hizmet birimleri de bulunuyor.

Sektördeki başarılarını sağlayan değerlerinin başında, uzmanlaşmak, beraberinde gelen iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayan Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan: “Alışan Lojistik olarak, sektördeki yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Alışan Lojistik, kurulduğu günden bu yana ciddi bir büyüme ivmesi gösteriyor. Biz Alışan Lojistik olarak; önce ülkemize sonrasında da çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, inandık. Sektör adına ilklere imza atmayı kendine prensip edinen ve ülkemiz için 30 yıldır çalışmalarını sürdüren Alışan Lojistik’i bugünlere taşımış olmanın gururunu yaşamaktayız. Her yıl genişleyen filomuz sayesinde dünya ile eş zamanlı olarak ilerlemekteyiz. Her yıl en az yüzde 20 oranında büyüme hedefi bulunan bir firma olarak 2014 yılını da yaklaşık 335 Milyon TL ciro ile tamamladık.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler