Alışan filosu elektirikle büyüyor

Lojistik sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Alışan,sektörde örnek teşkil edecek çevre dostu uygulamalarına devam ediyor. Bu doğrultuda hayata geçirdiği yeni kiralama ile birlikte filosunda çevre dostu araç yatırımını da başlatıyor
alisan-filosu-elektirikle-buyuyor Eklenme Tarihi : 14 Temmuz 2014 Pazartesi

Tüm lojistik hizmetlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde sunmayı kendine ilke edinen Alışan Lojistik, sektördeki büyüklüğünü bir kez daha gözler önüne sererek, geniş araç filosu ve gelişmiş depolama sistemi  ile daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla 2014 yılında da filo yatırımı için düğmeye basıyor. Bu doğrultuda sürdürülebilir yaşama ve yeşil lojistik uygulamalarına verdiği değeri eFiorino Combi ideal şehir içi elektirkli araç yatırımıyla bir kez daha gösteren Alışan Lojistik, bu tek elektrikli araç sayesinde 1 yılda karbon salınımını 5,76 ton azaltacak.

Alışan Lojistik’in filosuna eklediği eFiorino Combi ideal şehir içi elektrikli aracın; 4 saat ve 8 saat olmak üzere tam şarj edilebilecek 2 opsiyonu bulunuyor. Menzili 100 kilometre olan araç, özellikle 4 saatlik orta hızlı şarj kullanılarak ara şarjlar ile bu menzili gün içinde arttırma imkanı sağlıyor.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler