Hopaport’un konuğu Batum Başkonsolosu oldu

T.C. Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan beraberinde Gümrük ve Ticari Ataşeler ile birlikte Hopaport’u ziyaret etti
hopaportun-konugu-batum-baskonsolosu-oldu Eklenme Tarihi : 27 Nisan 2015 Pazartesi

T.C. Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan Artvin ziyaretlerine devam ediyor. Artvin Valisi Kemal Cirit, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ardından Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret etmişti. Temizkan bu defa da Artvin’in önemli kurumsal şirketlerinden biri olan Hopaport’u ziyaret etti.

T.C. Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan beraberinde. T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Uzmanı Gümrük Ataşesi Özay Kutlu ve T.C. Batum Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Mikail Develioğlu olduğu halde geldiği Hopaport’ta Genel Müdür Meriç Burçin Özer tarafından karşılandı.

Hopaport Genel Müdürü Özer Başkonsolos Temizkan ve beraberindeki Ataşeleri Hopaport’ta görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hopaport’un tanıtımı adına geniş bir sunum yaptı. Özer Park Denizcilik ve Hopa Liman İşletmeleri A.Ş. olarak ülke, bölge ve il ekonomisine katkı sunma adına çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini, Karadeniz’in Kuzeydoğu ucunda yaptıkları ve yapacakları yatırımlar ile Hopa Limanını sürekli geliştirmeye çalıştıklarını, 500 bin ton’dan başladıkları liman yük elleçleme miktarını 2015 yılı itibariyle bir milyon ton’a çıkartma hedefinde olduklarını ifade etti.

Etiketler :

liman

,

Hopaport

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler