Yeni Pirelli’den maksimum kazanç hedefi

Ağır vasıta lastiklerindeki liderliğini sürdüren Pirelli, uzun kullanım ömrü, düşük yakıt tüketimi, kaplanabilirlik ve çevre dostu özelliklerine sahip yeni ST:01 Base serisini piyasaya sunuyor
yeni-pirelliden-maksimum-kazanc-hedefi Eklenme Tarihi : 19 Ağustos 2013 Pazartesi

Pirelli’nin pazara sunduğu treyler ve semi treyler serisinin en yeni üyesi ST:01 Base, orta ve uzun yol taşımacılığın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. ST:01 Base’in kalite standartları, uzun kilometre ömrü ve kaplanabilirlik özellikleri geliştirilmiş, işletme ve taşıma maliyetleri de göz önüne alınarak  tüm kullanım ömrü boyunca, düşük dönme direnci sayesinde yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlandı.

Pirelli’nin treyler ve semi treyler serisinin diğer üyeleri olan ST:01 Neverending ve Formula Trailer ise, güvenliğin yanı sıra, işletme malliyetlerini düşürürken, enerji tasarrufu, uzun kullanım ömrü, kaplanabilirlik, azaltılmış ses ve yenilikçi malzemelerin kullanımı ile çevreye daha duyarlı özelliklerini koruyor. ST:01 Neverending, Avrupa lastik etiketleme uygulamasında ıslak zeminde fren mesafesi ve düşük dönme direnci ile ‘AA’ derecesi alan ilk lastik ve kaplanabilirlik özelliği ile Pirelli’nin treyler ve semi tyreyler lastikleri arasında en iyilerinden biri konumunda. Formula Trailer ise, lastik desenindeki zigzaglar ve boylamasına kanallar ile ıslak zeminde üstün yol tutuş ve frenleme sağlıyor. 

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler