Pirelli 01 serisini Mersin’de tanıttı

Ağır vasıta lastiklerindeki liderliğini sürdüren Pirelli, İzmit’teki fabrikasında ürettiği Pirelli 01 serisi ağır vasıta lastiklerini Mersin’de düzenlediği lansmanla tanıttı
pirelli-01-serisini-mersinde-tanitti Eklenme Tarihi : 09 Eylül 2013 Pazartesi

Lastik sektöründe 100 yılı aşkın deneyimle ağır vasıta lastiği pazarının liderliğini elinde bulunduran Pirelli, Mersin’de Hilton Otel’inde gerçekleştirdiği organizasyonla katılımcılara Pirelli 01 serisi lastiklerini tanıttı.

Toplantıda “01 serisi” ağır vasıta lastikleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Türk Pirelli Ağır Vasıta Lastikleri Pazarlama Koordinatörü Oktay Ginalli, “Ağır vasıta alanındaki 100 yıllık bilgi birikimi ve deneyimlerimizi bir araya getirerek tüketicilerimize sunduğumuz 01 serisi ağır vasıta lastiklerimiz performans ve uzun ömürden taviz vermeden sürüşü keyfe dönüştürüyor. Patenti sadece Pirelli’ye ait olan 01 Serisi lastiklerimiz yakıt tasarrufu, yüksek kilometre, düşük karbondioksit salınımı ve akustik konfor imkânı sunuyor. 01 Serisi ile ilgili tüketicilerimizden oldukça olumlu geri dönüşler almaya devam ediyoruz.” dedi.

Daha çevreci daha uzun ömürlü

Pirelli 01 serisi ağır vasıta lastikleri, kış, uzun yol, orta mesafe ve şantiye olmak üzere  dört segmentte tüketicisine birçok desen seçeneği sunuyor. Pirelli’nin çevreye olan hassasiyeti yeni nesil lastiklerinde de göze çarpıyor. Aromatik yağlar içermemesi ve karbondioksit salınımını en aza indirmesi 01 serisi lastiklerin farkını yansıtıyor. 01 serisi lastikler yenilikçi diş açma ve kaplanabilme özellikleri sayesinde lastiğin kullanım ömrünü maksimize etme imkanı da sağlıyor. Bu sayede ulaştırma ve taşıma maliyetlerinin yanı sıra hammadde kullanımını da en aza indiriyor.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler