Las Vegas’ta Continental rüzgarı

Continental, Las Vegas’ta düzenlenen Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES 2014) IBM işbirliğinde geliştirdiği otomobil teknolojilerini tanıttı
las-vegasta-continental-ruzgari Eklenme Tarihi : 13 Ocak 2014 Pazartesi

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Continental, 7 - 10 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES), “Connected Electronic Horizon” ve “Smart Speech” teknolojilerini tanıttı. Continental’in geçtiğimiz yıl duyurduğu, IBM işbirliğinde geliştirilen teknolojilerinin yanı sıra gelişmiş araç sensörleri, otomotiv uygulamaları, otomatik kapı açmayı sağlayan akıllı telefonlar, masaj koltukları ve geliştirilmiş sürücü destek sistemleri gibi yenilikler de sergilendi.

“Sürücüler yalnızca dijital yaşam tarzlarına dair talepte bulunmuyor. Aynı zamanda araç içerisinde bütünsel bağlantının sağlanması ile sürüşün daha güvenli, verimli ve konforlu hale getirilmesini istiyor” diyen Continental İç Aksamlar Bölümü Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Helmut Matschi yüksek düzeyde ölçeklenebilir bulut platform hizmetleri ile çok çeşitli araç içi hizmetlerinin önünün açılabileceğini ifade etti.

Matschi ayrıca müşterilerin artık mevcut IT altyapılarına entegre olabilecek esnek çözüm ve hizmet talebine yönelik beklentilerine de değindi.

Etiketler :

Continental

,

Las Vegas

,

CES 2014

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler